Články patřící do kategorie vietnam

Sudirman Cup: výborné vystoupení českého týmu

(18.05.2015)

V čínském Dongguanu probíhalo minulý týden MS smíšených družstev. Český tým dosáhl na celkové 2. místo ve 3. výkonnostní skupině, když po třech výhrách ve finále podlehl silnému celku Vietnamu.

zobrazit celý článek »

Vietnam Open: doma se prosadil Tien Minh Nguyen

(30.08.2011)

Mezinárodní mistrovství Vietnamu, turnaj kategorie Grand Prix Gold, přinesl radost domácímu publiku – vítězství ve dvouhře totiž získal Tien Minh Nguyen. Dvakrát se radovali Indonésané, vítězi smíšené čtyřhry pak byl ruský pár Vitalij Durkin – Nina Vislovová.

Sudirman Cup: Češi nehráli o pořadí, letěli domů

(30.05.2011)

Pokud jste sledovali průběh Sudirman Cupu, možná vás zarazilo, že český tým na mistrovství světa smíšených družstev neodehrál utkání o konečné 23. místo proti Vietnamu. Důvod byl prozaický: naši už byli na cestě domů...

Vietnam Grand Prix: juniorská mistryně ukázala sílu

(11.10.2010)

Souběžně s evropskými circuitovými turnaji dospělých i juniorů se konalo také Vietnam Grand Prix. Turnaje úrovní jen těsně pod Super Serií se zúčastnila širší asijská špička, skvělým výkonem překvapila zejména Ratchanok Inthanonová, juniorská mistryně světa, která vyhrála dvouhru žen.