e-shop

Články patřící do kategorie uber cup

Uber Cup: mistryněmi světa podle očekávání Číňanky

(24.05.2014)

Ve finálovém turnaji Uber Cupu, mistrovství světa družstev žen, v indickém Novém Dillí uspěly hráčky Číny. Druhé místo obsadily Japonky, bronzové medaile pak patří družstvům domácí Indie a Korey.

zobrazit celý článek »

Thomas a Uber Cup: dvě hladká čínská vítězství

(27.05.2012)

V domácím prostředí haly ve Wuhanu se prosadil hlavní favorit, čínská reprezentace, k vítězství v obou soutěžích mistrovství světa reprezentačních družstev. Čínští muži získali trofej Thomas Cup, ženy zase Uber Cup – obě družstva po finálové výhře 3:0 nad Koreou.

Thomas a Uber Cup: čeká nás dvojí finále Korea-Čína?

(24.05.2012)

V čínském Wuhanu se včera hrála utkání čtvrtfinále Thomas a Uber Cupu. V souboji o medailovou pozici vesměs uspěli papíroví favorité, bez medaile zůstanou oba týmy Indonésie, Německa a také Malajsie. Vše nasvědčuje finálovému duelu mezi Koreou a Japonskem v obou soutěžích.

Thomas & Uber Cup: skupinové boje přinesly zranění světové jedničky!

(23.05.2012)

Šokem pro malajské fanoušky začalo finále Thomas a Uber Cupu – mistrovství světa mužských, resp. ženských reprezentačních družstev. Lee Chong Wei, světová jednička ve dvouhře mužů, musel pro zranění skrečovat zápas Peteru Gademu!

Thomas a Uber Cup: v Asii vyhráli Číňané a Japonky

(24.02.2012)

V Macau se souběžně s evropským šampionátem družstev hrálo předkolo Thomas a Uber Cupu. Mezi asijskými velmocemi se dařilo Číně a Japonsku – tyto dva týmy se střetly ve finále mužů i žen, první skončilo vítězstvím Číny, japonské ženy ale dokázaly čínské favoritky zaskočit.

ME družstev: mezi muži zvítězili Dánové, mezi ženami Němky

(20.02.2012)

V neděli 19. února vyvrcholila finálovými utkáními evropská fáze Thomas a Uber Cupu. Mistrovství Evropy družstev ovládli podle očekávání Dánové, ve finále ženských týmů překvapily vítězstvím Němky.

ME družstev: Češky podlehly pouze Ukrajině

(17.02.2012)

V nizozemském Amsterdamu se konala evropská fáze Thomas a Uber Cupu – mistrovství Evropy družstev se účastnily i české reprezentační týmy. Ženám se podařilo dosáhnout na druhé místo ve skupině, podlehly pouze Ukrajině.

Uber Cup 2010: jak se zrodilo korejské překvapení

(08.06.2010)

Že čínský tým vyhraje Uber Cup 2010 bylo tak jasné, jako že slunce vychází na východě. A přece dokázala reprezentace Korey ve finále jednoznačného favorita porazit 3:1. Korejky srazily na kolena tým složený z prvních pěti hráček světového žebříčku a třech nejlepších párů. Podívejte se na všechny zápasy slavného finále – jednoho z největších překvapení letošní sezóny.

Uber Cup 2010: šok! Korea porazila Čínu 3:1

(15.05.2010)

Podle papírových předpokladů nebylo nic jasnějšího, než že reprezentace Číny vyhraje Uber Cup 2010. Tým, v němž nechyběly světové jedničky ve dvouhře i čtyřhře, ale ve finále nečekaně podlehl Koreji 1:3. Korejské reprezentantky heroickými výkony zejména v deblech dokázaly popřít veškerou pravděpodobnost a odhady expertů - Korejky se mohou radovat z prvního titulu mistryň světa družstev žen v historii své země; svět má nového hegemona poprvé po dekádě čínské nadvlády - Číňanky mají šest titul v řadě z let 1998-2008, letos však selhaly. Vítězem Uber Cupu 2010 se stala Korea.

Uber Cup 2010: ve finále se utkají Číňanky s Korejkami

(13.05.2010)

Dnes byly v Kuala Lumpuru, hlavním městě Malajsie a dějišti finálových turnajů Thomas a Uber Cupu 2010 na programu semifinálové zápasy žen. Ty rozhodly o nepříliš překvapivém finálovém obsazení Čína – Korea. Korejky se na postup do finále nadřely trochu více, když s japonskými soupeřkami ztratily jeden zápas, Číňanky si stále drží "čisté konto" a stejně jako předchozí soupeře i Indonésii v semifinále porazily 3:0.