Články patřící do kategorie pardubice

MČR U15: nejlepšími žáky Tereza Švábíková a Cristian Savin

(28.04.2015)

Pardubice hostily o víkendu 25.-26. dubna mistrovství ČR žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky byli podle očekávání třikrát vítězná Tereza Švábíková a dvojnásobný mistr ČR Cristian Savin.

zobrazit celý článek »

Medailová statistika: první opět pražská Astra

(01.08.2014)

V přehledu získaných medailí z mistrovství ČR juniorských kategorií a dospělých si nejlépe vedla pražská Astra; druhým nejúspěšnějším oddílem byli mistří extraligy z Brna-Jehnic a o třetí místo se podělily Český Krumlov a Klimkovice.

Top 20: suverénně nejlepší mládež má Astra Praha

(18.07.2014)

Český badmintonový svaz letos opět rozděluje dotaci na talentovanou mládež mezi kluby úspěšně pracující s juniorskými hráči. V pořadí nejlepších dvaceti oddílů největší bodový zisk zaznamenala Astra Praha před Sokolem Klimkovice a SKB Český Krumlov.

MČR družstev žáků: vítězí SKB Český Krumlov

(06.04.2014)

V Benátkách nad Jizerou se konalo mistrovství ČR družstev žáků do 15 let. V napínavých bojích se nakonec ke zlatým medailím prosadili hráči Českého Krumlova před domácími Benátkami a pražským Meteorem.

Mistrovství ČR družstev žáků: Sokol Klimkovice bezkonkurenční

(19.05.2013)

Vyrovnaná a juniorskými reprezentanty nabitá sestava žákovského celku Sokola Klimkovic neměla konkurenci na mistrovství ČR družstev žáků. Druhou příčku obsadil Baník Most, třetí skončili hráči Českého Krumlova.

GPA U15: dvě výhry pro Zelinkovou, Budzelovou a Berana

(03.03.2013)

Republikový turnaj starších žáků hostily o víkendu 2.-3. března Pardubice. V početném startovním poli si nejlépe vedli Michaela Zelinková, Dominika Buzelová a Petr Beran, kteří nasbírali po dvou vítězstvích.

Badminton Czech Talent: nejlepší byli Perníkáři

(13.11.2012)

Tradiční turnaj regionálních výběrů do 11 let ovládli letos v Českém Krumlově Východočeši. Pardubické družstvo „Perníkářů“ deklasovalo konkurenci. V individuálním turnaji byli nejlepšími Lucie Krpatová a Jan Janoštík.

MČR družstev žáků: titul slaví České Budějovice

(14.05.2012)

V Benátkách nad Jizerou proběhlo o víkendu mistrovství České republiky smíšených družstev žáků. Z vítězství se po dramatickém finále radovali hráči Sokola Českých Budějovic, na druhém místě skončily domácí Benátky.