e-shop

Články patřící do kategorie megawati gustiani sari

Ohlasy po finále: Brno slaví, hrdinou je Mendrek

(10.04.2012)

Výjimečné finále extraligy skončilo stejně jako loni a předloni vítězstvím Brna v poměru 6:5. Mistrovskému celku se vyplatila sázka na teprve šestnáctiletého Adama Mendreka, který v klíčové dvouhře porazil Jana Vitveru.

zobrazit celý článek »

Benátecký pohár: Indonésané zvládli tři z pěti finálových bitev

(12.09.2011)

Gustiani Megawati Sari a Viki Indra Okvana byli hlavními hvězdami 16. ročníku Benáteckého poháru – turnaje GPB dospělých. Z pěti finálových účastí nakonec proměnili v zisk prvního místa tři.

Memoriál Wernera Reichela: indonéské triumfy v Mostě

(11.10.2010)

Tradiční turnaj Grand Prix B dospělých v Mostě přivítala o víkendu 9.-10. října hala Lokomotivy. V netradičním prostředí se z výher radovali Indonésané: Viki Indra Okvana posbíral hat-trick, Megawati Gustiani Sari k zlatu z mixu přidala ještě dvouhru. Čtyřhru žen ovládly Lucie Grimmová a Petra Pilařová.

Memoriál Holobradého: Indonésie - ČR 3:2

(19.09.2010)

Memoriál Holobradého, první turnaj GPA dospělých v nové sezóně, nabídl špičkovou podívanou. V konkurenci domácí špičky a hráčů z Indonésie, Slovenska i Kanady se prosadili na nejvyšší stupínek Megawati Gustiani Sari ve dvouhře žen a v mixu s Viki Indrou Okvanou, svůj hattrick "Mega" zkompletovala ve čtyřhře žen s Kateřinou Tomalovou. Z vítězství ve dvouhře mužů se radoval Lukáš Zevl, ve čtyřhře zvítězili první nasazení Josef Rubáš a Jaroslav Sobota.

Benátecký pohár: vítězství posbírali domácí

(07.09.2010)

Výtečné obsazení měl první turnaj Grand Prix B dospělých na začátku nové sezóny. Do Benátek nad Jizerou se sjela republiková špička, aby bojovala o body do žebříčku. Všechna vítězství nakonec posbírali domácí: Petr Jelínek a Megawati Gustiani Sari ve dvouhrách, indonéská hráčka vyhrála i čtyřhru s Hanou Milisovou a mix s Viki Indrou Okvanou, ten získal druhý zlato za čtyřhru mužů s Petrem Martincem.

Nejlepší v Česku: Indonésané jsou k nezastavení

(04.07.2010)

S koncem června zveřejnil Český badmintonový svaz konečné žebříčky za sezónu 2009/2010. Kdo byl nejlepší na domácích turnajích jednotlivých kategorií? Doslova k neporažení byli indonéští badmintonisté, kteří hájí barvy Benátek nad Jizerou - Viki Indra Okvana a Megawati Gustiani Sari se stali českými jedničkami v mixu, “Mega” pak navíc ve dvouhře. Nejlepším singlistou v ČR je Jakub Bitman, v deblu vede žebříček jeho spoluhráč Pavel Drančák a čtyřhře žen vévodí Hana Milisová.

Cizinci v Česku: neporazitelní Asiati a kolonie Slováků

(29.04.2010)

Stejně jako startují čeští hráči v zahraničí, také domácí oddíly pravidelně vítají posily z jiných zemí. Převažují – logicky – Slováci, ale v kádrech ligových družstev najdeme i dvojici Indonésanů, anebo čínskou rodačku z Polska. Právě "exotické" posily patří k tomu nejlepšímu, co může 1. liga nabídnout. Hráčka Benátek nad Jizerou Megawati Gustiani Sari už hájí barvy svého klubu a startuje na vrcholných českých turnajích dva roky, a to s impozantní bilanci: doposud v ČR neprohrála dvouhru. Její partner Viki Indra Okvana vyhrál 18 z 19 ligových utkání. A Wang Linling sice odehrála za Sokol Brno-Jehnice jen několik ligových kol, zato se ale může chlubit stoprocentní úspěšností ve všech disciplínách.