Články patřící do kategorie mcr

Milan Ludík o MČR v Karviné

(12.02.2016)

Milan Ludík přijal naši výzvu a zaslal nám své dojmy před Mistrovstvím České republiky jednotlivců 2016 a po něm. Přečtete si hodnocení národního šampionátu pohledem české singlové jedničky.

zobrazit celý článek »

MČR U17: dva tituly pro Moniku Světničkovou a Petra Berana

(11.05.2015)

Hradec Králové hostil o víkendu 9.-10. května mistrovství ČR mladších juniorů do 17 let. Ve vyrovnaném startovním poli se ke dvěma zlatým medailím prosadili Petr Beran a Monika Světničková.

MČR seniorů: v Dobřanech bojovali o tituly hráči nad 35 let

(04.05.2015)

Poprvé jako oficiální akce ČBaS proběhlo v sobotu 2. května v Dobřanech MČR seniorů – mistrovství hráčů nad 35 let.

MČR U13: turnaj ovládla "silná čtyřka"

Pouze čtyři hráči si rozdělili zlaté medaile na mistrovství ČR do 13 let v Orlové. Kateřina Zuzáková získala tři výhry, Jan Janoštík a Tomáš Švejda po dvou a Lucie Krpatová jeden zlatý úspěch.

MČR U15: nejlepšími žáky Tereza Švábíková a Cristian Savin

(28.04.2015)

Pardubice hostily o víkendu 25.-26. dubna mistrovství ČR žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky byli podle očekávání třikrát vítězná Tereza Švábíková a dvojnásobný mistr ČR Cristian Savin.

MČR družstev dorostu: titul obhájil Sokol Klimkovice

(17.03.2015)

Nabitá sestava severomoravského přeborníka Sokola Klimkovic obhájila zlaté medaile na mistrovství ČR družstev dorostu, které se konalo o víkendu 14.-15. března v Českém Krumlově. Druhé místo získal Slovan Vesec, třetí pražský Meteor.

MČR U19: dva tituly Moniky Světničkové a Michala Hubáčka

(08.02.2015)

Český Krumlov hostil týden po dospěláckém šampionátu MČR juniorů. Nejúspěšnějšími se ziskem dvou titulů stali Michal Hubáček a Monika Světničková.

Mistrovství ČR: čtyři obhajoby, napínavá finále dvouher

(01.02.2015)

Ve dnech 30. 1.-1. 2. hostila Karviná Mistrovství ČR dospělých. Své tituly z loňska obhájili Petr Koukal i Kristína Gavnholt, měli ale ve finálových duelech hodně práce se svými vyzyvateli. Zlatou medaili po roce získali také mix Bitman-Bášová a debl Milisová-Černá, které doplnili ve čtyřhře mužů Kohoutek a Světnička.

České akademické hry: dvě zlaté Petra Jelínka a Elišky Maixnerové

(30.06.2014)

Liberec hostil v rámci Českých akademických her vysokoškolské mistrovství ČR. Nejlépe si na něm vedli Eliška Maixnerová a Petr Jelínek, kteří zvítězili ve dvouhrách a v jedné z párových disciplín.

MČR veteránů: Diana Pražáková získala tři zlaté

(19.05.2014)

V Liberci proběhlo v sobotu 17. května mistrovství ČR veteránů ve věku nad 35 let. Nejúspěšnější hráčkou se stala Diana Pražáková, jež vyhrála všechny tři disciplíny, po dvou zlatých brali Jiří Parkán, Jiří Provazník a Radek Brázda.