Články patřící do kategorie josef rubas

Trénujte s mistry republiky. 14. a 15. září 2013 v Plzni

(28.08.2013)

Badminton v tom nejkvalitnějším českém balení – 9 tréninkových hodin s úřadujícími mistry republiky Josefem Rubášem a Jaroslavem Sobotou, se sparingpartnery z řad extraligového týmu USK Plzeň.

zobrazit celý článek »

Konečné žebříčky: Hana Milisová drží tři první místa!

(04.07.2013)

Stejně jako loni vládne českým žebříčkům jediná hráčka. Českokrumlovská Hana Milisová drží první místo ve dvouhře, čtyřhře i mixu a po roce si tak na konečném žebříčku zopakovala unikátní hat-trick.

Finále MČR dospělých - videozáznam

(06.02.2013)

Vraťte se ještě jednou k vrcholným okamžikům českého republikového šampionátu a prohlédněte si záznam všech pěti finálových utkání ve vysoké kvalitě.

MČR dospělých: tři obhajoby, Petr Koukal má šestý titul

(03.02.2013)

Ve čtyřech z pěti disciplín ovládli mistrovství ČR nasazení hráči číslo 1, ve třech případech šlo o obhájce loňské výhry: Kristínu Gavnholt a páry Bitman-Bášová a Rubáš-Sobota. Po roční přestávce získal svůj šestý titul ve dvouhře Petr Koukal. Zlato ve čtyřhře žen bere dvojice Milisová-Černá.

Memoriál Standy Krauze: nejúspěšnější hráčkou byla Hana Milisová

(15.01.2013)

Republikový turnaj GPA dospělých Těšínský pohár se nejvíce vydařil Haně Milisové. Ke dvěma výhrám v párových disciplínách přidala českokrumlovská badmintonistka ještě třetí místo v singlu. Ve čtyřhře zvítězili Josef Rubáš a Jaroslav Sobota; vítězové dvou předchozích turnajů GPA.

Memoriál Holobradého: neděle patřila Nedělovi

(23.09.2012)

V Praze proběhl druhý republikový turnaj GPA dospělých: Memoriál Konstantina Holobradého. Z vítězství ve dvouhře se v nedělním programu příznačně radoval René Neděla, druhou výhru v řadě si připsal pár Josef Rubáš-Jaroslav Sobota.

Benátecký pohár: Indonésané vládli dvouhrám

(10.09.2012)

Tradiční úvodní turnaj domácí sezóny, Benátecký pohár, byl letos zařazen do nejvyšší kategorie GPA dospělých. Vítězství ve dvouhrách získali indonéští hráči domácího klubu, párovým disciplínám dominovaly české dvojice.

MČR: Jan Fröhlich získal desátý titul ve dvouhře!

(12.02.2012)

Finálový den mistrovství České republiky dospělých přinesl očekávané výsledky i některá překvapení. Bouřlivý potlesk sklidil v Plzni benátecký Jan Fröhlich, který zvítězil ve dvouhře mužů nad Petrem Koukalem a získal svůj jubilejní, desátý titul mistra.

MČR: finále hrají favorité, ze hry jsou bratři Kopřivové

(11.02.2012)

Mistrovství České republiky dospělých zná všechny finalisty. Překvapilo vypadnutí bratrů Kopřivových ve čtyřhře, jinak se do závěrečných bojů probojovali papíroví favorité. Ve dvouhře se o titul utkají Koukal s Fröhlichem a Gavnholt s Benešovou.

Konečné žebříčky: kdo jsou naši nejlepší?

(07.07.2011)

Sezóna 2010/2011 je v českém badmintonu definitivně u konce. Kteří hráči ovládli domácí žebříčky a získali nejvíce bodů v jednotlivých disciplínách?