O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Pozvánka na badmintonový camp ve Frýdku-Místku

 Přijďte si zdokonalit svoji techniku na 1. Badminton kemp, konaný letos po prvé na Prestige tennis Parku ve Frýdku-Místku. V říjnu si budete mít možnost zahrát pod vedením zkušených trenérů 2. a 3. třídy. Hráči budou rozděleni do 2. skupin. Přihlásit se mohou jak rekreační hráči, tak také pokročilí hráči badmintonu. Každý účastník odehraje s trenérem za dobu prodlouženého víkendu celkem 14hod. O stravu a občerstvení bude postaráno. Cena kempu je 2 300Kč.

Badminton Kemp - propozice

Termín: 23.–25.10. 2015 (zahájení v pátek v 16:00, ukončení v neděli v 18:00)

Místo konání: Prestige Tennis Park Frýdek-Místek (4 kurty s profesionálním sportovním povrchem určený pro badminton hru)

Hlavní trenér: Petr Jedzok, trenér 2. třídy, hráč SK UP Olomouc – 2. liga, mezinárodní rozhodčí

Další trenéři: Pavel Hrdina, trenér 3. třídy, hráč SK UP Olomouc – 2. liga

Lukáš Tlustý, hráč Sokol Dobruška – 1. liga, trenér DDM Olomouc

Trénink povedou zkušení trenéři 2. a 3. třídy a zároveň aktivní hráči

Komu je určen: pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče a hráčky badmintonu všech věkových kategorií

Náplň kempu: čtyřhra - osvojení a zdokonalení základní techniky úderů, techniky pohybu po kurtu, základní badmintonové taktiky a kondiční přípravy

Stravování: občerstvení v hale, oběd a pitný režim v ceně S sebou: badmintonové vybavení, oblečení a boty do haly, také dobrou náladu, chuť se zlepšovat

Cena: 2 300Kč (cena zahrnuje 14 tréninkových hodin, pronájem haly,badmintonové míče Yonex Mavis 350 Yellow, kompletní stravování a pitný režim, odměny 4 trenérům)

Max. počet účastníků: 32

Pořadatel: Lenka Veliká

Přihlášky: písemně prosím E-mail: lenka.velika@email.cz
Telefon: 774 576 667
Přihláška je platná po zaplacení zálohy. Na vyžádání zašlu č.účtu. Možno zaplatit: celé najednou (tím máte místo jisté), popř. v září zálohou 1500Kč a do 10.10.2015 doplatit 800Kč. Při větším počtu přihlášek bude brán ohled na termín přihlášení. Těšíme se na Vás. Váš badminton team

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [29.09.2015]

Diskuze k článku

14.04.2016 16:22
Iduš
Musím říct , že jsem zažila naprosto úžasný víkend , hrozně moc mě to obohatilo ve hře. Doporučuji všem začátečníkům i hráčům kteří nikdy neměli možnost trénovat pod dohledem trenéru, řeknou přesně v čem děláte chybu a jak to změnit. Jsem velice ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet. Celou akci hodnotím na jedničku , veliká pochvala pro trenéry a veliké díky Lence Veliké ,že udělala tak suprovou akci :-)
26.10.2015 18:45
Franta
Velmi povedený víkend se skvělými a trpělivými trenéry a starostlivou organizátorkou. Těším se na další
13.04.2016 22:39
Jana
Mohu jen všem doporučit, výborná sportovní akce, těším se na podzimní

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se konal v Praze

O tomto víkendu se do Prahy-Vinoře sjelo 40 účastníků 1. Badmintonového Yonex campu Michala Turoně. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

Yonex Badminton Camp Michala Turoně

O tomto víkendu jsme v hale ZŠ Praha-Vinoř pořádali další badmintonový kemp pro amatérské hráče. Hráči absolvovali za asistence trenérů 14 tréninkových hodin a badmintonový turnaj. Kemp byl zaměřený na zdokonalování techniky úderů ...

Yonex Badminton Camp Michala Turoně

O tomto víkendu jsme v hale ZŠ Praha-Vinoř pořádali další badmintonový kemp pro amatérské hráče. Hráči absolvovali za asistence trenérů 14 tréninkových hodin a badmintonový turnaj.

Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se poprvé konal v Ostravě

O tomto víkendu se sjeli účastníci badmintonového Yonex campu Michala Turoně poprvé do Ostravy. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

Badmintonové soustředění v Brně - 19. 2. - 20. 2. 2011

Ve dnech 19.-20. 2. 2011 je pro vás v prostorách haly Sprint připraveno badmintonové soustředění zaměřené na techniku pohybu po kurtu, techniku základních úderů a fyzickou přípravu.

Badmintonové soustředění v Brně - 5. - 6. března 2011

Ve dnech 5. - 6. 3. 2011 je pro vás v prostorách haly Sprint připraveno badmintonové soustředění zaměřené na techniku pohybu po kurtu, techniku základních úderů a fyzickou přípravu.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS