O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

GPA U15: dvě výhry Marka Aubuse a Báry Hadáčkové

V Hradci Králové se o víkendu 6.-7. prosince konal celostátní turnaj GPA kategorie U15. Domácího prostředí využil ke dvěma výhrám Marek Aubus, mezi dívkami byla nejúspěšnější Bára Hadáčkové s obdobnou bilancí dvou zlatých medailí.

Marek Aubus vstupoval do turnaje jako nasazená dvojka. Ve dvouhře si přitom se všemi soupeři poradil beze ztráty setu. Postupně to byl David Waller, Jan Viktora, ve vyrovnaném semifinále Adam Blaník a ve finále Aubus udolal i libereckého Jiřího Vajsejtla.

Druhou zlatou medaili přidal Marek Aubus spolu s Lucií Krpatovou v mixu. Sehraný pár, který je v Markově případě o rok, v Luciině dokonce o dva roky mladší než většina soupeřů, si věděl rady se všemi protivníky, ve finále to bylo výsledkem 14:21 21:19 a 21:17 s nasazenými jedničkami Jiřím Vajsejtlem a Adélou Vackovou.

Dvakrát neúspěšný finalista Vajsejtl se dočkal ve třetí disciplíně – čtyřhře chlapců. Společně s mosteckým Jiřím Králem doslova převálcovali konkurenci – nikomu ze tří soupeřů nedovolili více než 14 bodů v jednom setu, ve finále porazili Marka Aubuse a Martina Siegla 21:8 a 21:12.

V dívčích disciplínách si nejlépe vedla Bára Hadáčková. Českobudějovická badmintonistka zvítězila ve dvouhře, když v semifinále udolala Terezu Járovou, ve finále pak zvládla koncovku první sady a celou sadu druhou s Kateřinou Zuzákovou – 22:20 a 21:8.

Druhé zlato Hadáčková přidala ve čtyřhře dívek, kterou hraje společně s Adélou Vackovou. Do finále se probojovaly nasazené páry číslo jedna a dvě – poraženy po setech 24:22 a 21:17 odešly turnajové jedničky Tereza Járová a Kateřina Stehlíková.

Kompletní výsledky: tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [09.12.2014]

Diskuze k článku

10.12.2014 18:22
Bengbingtonista
To je teda fotka. :-D

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. liga: napínavý boj o místa v nadstavbové části

1. liga, druhá nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev, měla v sobotu 8. ledna na programu důležité třetí kolo základní části, po němž se tabulka dělí na skupinu o postup a o udržení. V dramatickém boji si vedoucí postavení na ...

Badmintonovou olympiádu vyhrálo Kladno

Badmintonový klub Super Stars Most hostil ve sportovní hale TJ Lokomotiva Most finále celostátního projektu Badmintonové olympiády. Sedm dovednostních disciplín a malé badmintonové utkání rozhodovaly o vítězi, kterým se nakonec ...

GPA U19: dvě výhry Jana Hubáčka

Brno hostilo o víkendu 3.-4. dubna turnaj GPA kategorie U19. V posledním turnaji sezóny pro tuto věkovou kategorii se nejvíce dařilo Janu Hubáčkovi, který zvítězil ve dvou disciplínách.

Co nás čeká: světové i domácí turnaje v příštím roce

BWF, světová badmintonová federace, zveřejnila aktualizovaný kalendář s turnaji až do konce roku 2011. Jaké turnaje nás čekají v nadcházející sezóně? Jaké budou její vrcholy? Na co se máte těšit na mezinárodní i domácí, české, ...

Memoriál Holobradého: dvě výhry Petry Pilařové

Celostátní turnaj GPA dospělých v pražské Vinoři nabídl kvalitní badminton, řadu dramatických zápasů a některé překvapivé výsledky. Nejúspěšnější hráčkou se stala ústecká Petra Pilařová, vítězka smíšené čtyřhry a čtyřhry žen.

GPA U13: tři zlaté pro Tomáše Švejdu a Kateřinu Zuzákovou

Celostátní turnaj GPA kategorie U13 hostil o víkendu 29.-30. listopadu Český Krumlov. Domácího prostředí naplno využil k zisku tří zlatých medailí Tomáš Švejda, mezi dívkami ho napodobila Kateřina Zuzáková.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS