O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

TJ Astra Zahradní město

Popis kurtu

Pro všechny zájemce o badminton nabízí naše haly k pronájmu 2x4 kurty a to v následujících hodinách:

Pondělí až pátek: 7 - 16h, 22 - 23h

Sobota: 8 - 20h

Neděle: 8 - 16h
 

Adresa a kontakty

V Korytech 157/27
Praha 10
tel.: 272 769 717 http://www.tjastra.cz

Počet kurtů: 8

Rezervace online

http://www.tjastra.cz/rozvrhy-online


Chodíte do haly? Napište svoje hodnocení.

12.09.2012 14:19
Zdeněk
Silně negativní zkušenost - přes zimu je v podstatě nemožné si večer zahrát. Astra každé pondělí otevírá objednávky pro daný týden s tím, že když chce někdo dobu od cca 17 do 22, tak "prý je to už obsazené". Ale když se jednomu podaří dovolat hned v pondělí ráno, opět se dozvídá, že je celý týden "už" obsazený. Po naléhání se pak dozví, že všechny večery má rezervovaný místní klub - ale oficiálně jsou tyto časy k dispozici, stačí se "jen zarezervovat včas"...:( Samotné kurty mají parkety, jsou v tzv. staré a nové hale, nicméně stará hala má v podstatě nepoužitelné zázemí, nová je OK. Přes prázdniny jsou večery volné, ale pokud dělají ze zákazníků blbce - pak Astra už nikdy více.
13.09.2012 12:28
Jirka
Přesně takhle se chovají i na Hamru,čas 17-21 je beznadějně plný pro permanentky,které jsou nejspíš i dědičné.Aby se v tomto čase někdo k permanentce dostal,musí asi někdo umřít,přitom když tam přijdete je tak bez rezervace,tak místo seženete,ale riskujte to pořád.Jinak zázemí se nic vytknout nedá.
16.11.2012 15:13
Juro
Bezne hraji na Hamru v casech mezi 16:30 a 18:30. Je pravda, ze rezervaci si delam 3 tydny predem. Tato moznost je pro hrace Hamr badminton ligy, ostatni maji moznost rezervovat kurt 2 tydny predem. Prermici nemam.
29.08.2013 15:24
Honza
Jen bych doplnil, že na Hamru je sice všechno v rozumnou dobu plné dopředu na permanentky, nicméně s naprostou jistotou se to den až dva předem začne uvolňovat. Stačí párkrát za den mrknout do systému a je skoro jisté, že se místo najde. Často i na ten samý den. Nikdy jsem tam nemusel bez rezervace a nakonec se vždy uvolnilo, co jsem potřeboval.
16.10.2012 14:19
Lenka
Mohu uvést pár věcí na pravou míru.... novou halu na odpolední a večerní hodiny přes týden skutečně obsazuje oddíl badmintonu, kromě posledního tréninku se jedná o tréninky pro děti pod záštitou TJ. Poslední trénink končí v půl deváté večer a pak jsou kurty v nové hale opět volné pro veřejnost, stejně jako celé dopoledne a některá odpoledne. Ve staré hale oddíl badmintonu netrénuje, takže záleží jak je vytěžován ostatními oddíly pod TJ, jinak jsou kurty k dispozici. Zázemí (=šatna, sprcha, toalety) jsou v obou halách po rekonstrukci a pěkné, pouze skříňky jsou obyčejnější. Nicméně výraz "nepoužitelné zázemí" myslím není na místě.

Vložit nový příspěvek do diskuze


Vyhledat halu

Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS